Chrzciny – w Hotelu Grójec

Hotel Sevilla Gold sprawi, że pierwsze przyjęcie Twojego Dziecka – jakim jest chrzest, było niezapomnianą i radosną chwilą dla całej rodziny!

Skontaktuj się z nami!

Hotel Sevilla Gold *** kompleksowo przygotuje  chrzciny w Grójcu. 

Chrzest to ważny dzień dla Ciebie oraz Twojego Dziecka. Rozumiemy jak szczególne są to chwile, dlatego dbamy o najmniejszy szczegół. Wkładamy całe serce w organizację przyjęcia. Pragniemy, abyś w tym dniu cieszył się chwilą, wraz z rodziną i nie skupiał się na organizacji uroczystości. Pozwól się wyręczyć i zaplanować przyjęcie, które będzie dopięte na „ostatni guzik”. Hotel Sevilla Gold oferuje kompleksową organizację przyjęcia dla dowolnej liczby Gości. Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji dotyczących organizacji chrzcin w Grójcu.

Urodziny w hotelu Sevilla Gold Grójec

Chrzciny Grójec w Hotelu Sevilla Gold*** w Łęczeszycach

Chrzciny w Grójcu – poszukując odpowiedniego miejsca na urządzenie przyjęcia dla Twojego dziecka, warto wybrać obiekt, który nie tylko posiada doświadczenie, ale też z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem zajmie się Państwa przyjęciem. Do każdego organizowanego przez nas przyjęcia podchodzimy z sercem oraz dbałością o każdy szczegół. Cały nasz personel, począwszy od managera hotelu, event managera po kucharzy i kelnerów zrobi wszystko, aby przyjęcie na długo pozostało w Państwa pamięci.

Nasz Szef Kuchni zadba o urozmaicone i pełne dobrego smaku menu! Nie zapominamy również o tych najmłodszych – dla których mamy wiele opcji dań: wegetariańskich i wegańskich, bezglutenowych. Zależy nam, by Goście naszego hotelu, czuli się u nas wyjątkowo i luksusowo. Dlatego z chęcią wysłuchamy Państwa propozycji i oczekiwań. W kwestii dekoracji i menu służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i ilością zorganizowanych przyjęć. W połączeniu z Państwa sugestiami, chrzciny i inne uroczystości będą charakteryzowały się wyjątkowością i niezwykłością.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Menu na chrzciny

Szeroki wachlarz wyboru dań gorących i przekąsek

Przystawki zimne i ciepłe

Domowe, tradycyjne wypieki

Nielimitowane napoje ciepłe

Zniżki dla dzieci (dzieci do 3 lat bezpłatnie, dzieci w wieku 3-10 lat 50% ceny menu)

Sala na chrzciny Grójec - co oferujemy w cenie?

  • menu w wielu wariantach (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe)
  • elastyczność w kwestii czasu wynajęcia sali
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • koordynację przyjęcia
  • brak opłaty korkowej w przypadku własnego alkoholu
  • alkohol po cenach detalicznych

Chrzciny to idealna okazja do spotkania rodzinnego, dlatego często zdarza się, że Goście dojeżdżają na miejsce z różnych części kraju. Dlatego Hotel Sevilla Gold *** oferuje wynajem pokoi hotelowych dla Państwa Gości. Nie muszą się więc Państwo martwić o ich zakwaterowanie.

Za dodatkową opłatą pomożemy zorganizować:

Chrzest w Sevilla Gold - co nas wyróżnia ?

Duża, bogato zdobiona sala, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie z dziećmi

Możliwość organizacji chrzcin na dowolną liczbę osób

Plac zabaw i bezpieczna przestrzeń dla dzieci

Nowoczesny system klimatyzacji i ogrzewania

Hotelowy ogród dostepny dla Gości

Oświetlenie sali w dowolnych kolorach

Wystrój w luksusowym stylu Glamour

Baza noclegowa dla Państwa Gości