Hotel Sevilla Gold*** już otwarty!!

Umów się na spotkanie - 695 717 771

Noclegi Grójec

Wygodnie, przytulnie, w komfortowych warunkach

Noclegi w Grójcu w Hotelu Sevilla Gold*** to łącznie 49 miejsc noclegowy w 28 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokojach: 1, 2, 3 – osobowych oraz Exclusive Room. Istnieje możliwość dostawienia do pokoju dostawki – łóżka o rozmiarze 200×90 cm. Do Państwa dyspozycji oddamy obiekt posiadający przestronne pokoje o wysokim standardzie, wszystkie z dostępem do Internetu. Dodatkowo pokój Exclusive Room posiada wannę z hydromasażem. W pierwszy etapie oddanych będzie 14 pokoi zlokalizowanych na I pietrze z dostępem do windy. W II etapie do państwa dyspozycji oddamy kolejne 14 pokoi zlokalizowanych na poddaszu. Wszystkie pokoje będą klimatyzowane. Spokojny sen zapewnią najwyższej jakości łóżka, a cisza i spokój oraz krajobraz zapewnią relaks i odpoczynek na najwyższym poziomie.

Oferta noclegów w Łęczeszycach koło Grójca

Dlaczego nocleg w Grójcu w naszym Hotelu ? Bo Hotel Sevilla Gold*** to jedyne tak wyjątkowe miejsce w Polsce! Gwarantujemy eleganckie i komfortowe wyposażenie wnętrz. Pokoje gościnne w hotelu Sevilla Gold przystosowane są do potrzeb najbardziej wymagających Gości. Zapewniamy wygodę i pełną dyskrecję. Naszą ideą jest powiedzenie, że pokój hotelowy na czas pobytu staje się domem naszych Gości.

Każdy z naszych pokoi gościnnych urządzony jest elegancko i komfortowo, wyposażony jest w łazienkę oraz TV. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również bezpłatne miejsca parkingowe oraz możliwość korzystania z ogrodu hotelowego.

Oferowane przez nas pokoje będą w opcji standard oraz komfort. We wszystkich pokojach jest możliwość przygotowania dostawki dla dzieci. Istnieje również możliwość zjedzenia posiłku w naszej Restauracji Olivia.

Przydatne informacje dotyczące noclegu w Grójcu w Hotelu Sevilla Gold***

  • Dzieci do lat 3 przy rodzicach – gratis
  • Łóżeczko dla dzieci – gratis
  • Dostawka – 80 zł
  • Zwierzęta mile widziane – opłata 50 zł/doba

Wyposażenie pokoi obejmuje:

– bezpośrednie połączenie telefoniczne
– bezprzewodowy dostęp do internetu
– TV sat.
– żelazko (na życzenie)
– klimatyzacja
– kawa, herbata
– woda mineralna
– czajnik
– suszarka
– kosmetyki

 


Cennik za usługę hotelową bez konsumpcji 1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby

Pokój 2-osobowy   –   –

Pokój 3-osobowy   –   –   –

Pokój 3-osobowy + dostawka   –   –   –   –

Exclusive Room   –   –

Ceny w złotych brutto za jedną dobę hotelową. Cena zawiera: podatek od towarów i usług (VAT), parking niestrzeżony, dostęp do sieci internetu bezprzewodowego, nocleg dla dzieci do lat 8.

 


Cennik za usługę hotelową ze śniadaniem 1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby

Pokój 2-osobowy   –   –

Pokój 3-osobowy   –   –   –

Pokój 3-osobowy + dostawka   –   –   –   –

Exclusive Room   –   –

Ceny w złotych brutto za jedną dobę hotelową. Cena zawiera: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, podatek od towarów i usług (VAT), parking niestrzeżony, dostęp do sieci internetu bezprzewodowego, nocleg dla dzieci do lat 8.

W naszych pokojach hotelowych jest cicho, miło, przytulnie i spokojnie!