Hotel Sevilla Gold*** już otwarty!!

Umów się na spotkanie - 695 717 771

Sala Konferencyjna

Idealne miejsce do organizacji szkoleń

Hotel Sevilla Gold jest nowoczesnym obiektem konferencyjno-szkoleniowym położonym w samym sercu Polski (okolice Warszawy).

Jego dogodna lokalizacja blisko Warszawy i zaledwie 10 minut od Grójca sprawia, że jest miejscem idealnym nie tylko do odpoczynku lecz również do pracy. Hotel*** Sevilla Gold położony obok Belsk Duży i Mogielnicy spełnia wszystkie standardy jeśli chodzi o obsługę dużych i małych konferencji czy szkoleń. Z przepięknym, dużym ogrodem pozwala odnaleźć ciszę i spokój niezbędne by w przyjaznej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejsze negocjacje. Centrum konferencyjno-szkoleniowe pozwala nam na zorganizowanie spotkania konferencyjnego dla 500 osób.

Kompleks konferencyjny liczy 2 sale konferencyjne. Sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny z pełną, profesjonalną obsługą kelnerską stanowią gwarancję spokojnych, kameralnych obrad w przyjaznym, eleganckim wnętrzu. Naszym atutem jest położenie przy przecięciu się tras: S7 (Warszawa – Radom), 50 (Mszczonów – Góra Kalwaria).

Wyposażenie sali konferencyjnej obejmuje:

  • dostęp do internetu bezprzewodowego
  • projektor multimedialny,
  • ekran
  • mównica Monacor i mikrofon bezprzewodowy,
  • flipchart, papier do flipchartów, mazaki.

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną w ramach spotkań organizowanych w sali konferencyjnej. W przerwie zapraszamy do zielonego ogrodu na spacer na łonie natury. Dodatkowo w przypadku spotkań dłuższych niż jeden dzień do dyspozycji uczestników jest aż 49 miejsc noclegowych w 28 pokojach 1-2 i 3-osobowych. Do dyspozycji uczestników pozostaje także nasza restauracja Olivia z nutą Hiszpanii.