Sala konferencyjna pod Warszawą? Szukasz idealnego miejsca na szkolenie lub konferencję? Obiektu konferencyjnego który zapadnie w pamięci uczestników na długi czas? Zaufaj nam i postaw na doświadczenie jakie mamy przy organizacji konferencji.

Zapewniamy komfortowe miejsce i aromatyczne przerwy kawowe, serwujemy wyśmienite lunche. Służymy profesjonalną pomocą przy organizacji dodatkowych atrakcji, we współpracy z gronem sprawdzonych firm eventowych z Warszawy, Grójca i okolic. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferujemy preferencyjne stawki dla grup, a także atrakcyjne ceny noclegu w naszych pokojach dla uczestników szkolenia czy konferencji. Zapytaj o indywidualną ofertę i skorzystaj z naszych sal konferencyjnych w najlepszych cenach! Zapytaj o indywidualną ofertę!

Hotel Sevilla Gold jest nowoczesnym obiektem konferencyjno-szkoleniowym położonym w samym sercu Polski (okolice Warszawy)

Jego dogodna lokalizacja blisko Warszawy i zaledwie 10 minut od Grójca sprawia, że jest miejscem idealnym nie tylko do odpoczynku lecz również do pracy. Hotel*** Sevilla Gold położony obok Belsk Duży i Mogielnicy spełnia wszystkie standardy jeśli chodzi o obsługę dużych i małych konferencji czy szkoleń. Z przepięknym, dużym ogrodem pozwala odnaleźć ciszę i spokój niezbędne by w przyjaznej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejsze negocjacje. Centrum konferencyjno-szkoleniowe pozwala nam na zorganizowanie spotkania konferencyjnego dla 500 osób.

Zapewniamy :

2 nowoczesne sale konferencyjne do 500 osób

nowoczesny sprzęt multimedialny

pełną obsługę kelnerską

eleganckie wnętrze

przerwy kawowe

noclegi w komfortowych pokojach

elegancką restaurację

Wyposażenie sali konferencyjnej obejmuje:

  • dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego
  • projektor multimedialny,
  • ekran
  • sprzęt nagłaśniający
  • mównica Monacor i mikrofon bezprzewodowy
  • flipchart, papier do flipchartów, mazaki
  • klimatyzacja

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną w ramach spotkań organizowanych w sali konferencyjnej. W przerwie zapraszamy do zielonego ogrodu na spacer na łonie natury. Dodatkowo w przypadku spotkań dłuższych niż jeden dzień do dyspozycji uczestników jest aż 49 miejsc noclegowych w 28 pokojach 1-2 i 3-osobowych. Do dyspozycji uczestników pozostaje także nasza restauracja Olivia z nutą Hiszpanii.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Hotelu Sevilla Gold***?

posiadamy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach

zapewniamy catering : również kuchnię bezglutenową, wegetariańską oraz dla diabetyków

dysponujemy bardzo dużym parkingiem

jesteśmy nowym obiektem konferencyjnym

mamy świetne centralne położenie na mapie Polski