Jubileusz Grójec – zorganizuj jubileusz pracy, firmy, szkoły lub rocznicę ślubu w Hotelu Sevilla Gold *** i uczyń ten dzień wyjątkowym

Zorganizuj z nami swój jubileusz. Hotel Sevilla Gold w Grójcu zapewnia przestronne i eleganckie sale, piękne wnętrza, profesjonalną obsługę i romantyczny ogród.

Sprawdź wolne terminy. 

Wspólnie sprawimy, że Twój jubileusz będzie radosny i niezapomniany!

Hotel Sevilla Gold *** oferuje organizację jubileuszy w Grójcu z dbałością o każdy szczegół. 

Jubileusz pracy, firmy, szkoły lub okrągła rocznica ślubu to ważne święta w życiu, które warto celebrować. Mamy doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, doradzamy i nadzorujemy każdy etap planowania. Z nami nie musisz się o nic martwić.

Jubileusz Grójec w Hotelu Sevilla Gold*** w Łęczeszycach

Jubileusz to wyjątkowa impreza, której nie organizuje się często. Przez brak doświadczenia może się wiązać z brakiem pomysłów na to, jak powinna ona ostatecznie wyglądać. Nasz profesjonalny zespół z zaangażowaniem podchodzi do organizacji przyjęć, chętnie doradza i proponuje różne opcje. Z naszą pomocą Twój jubileusz w Grójcu przerodzi się w zabawę, podczas której wszyscy świetnie będą się bawić, a atmosfera miejsca doda jej uroku.

Do organizacji jubileuszu podchodzimy indywidualnie. Ważne są dla nas Twoje potrzeby i pomysły. Zapewniamy profesjonalną obsługę, w której składzie są świetni kucharze, kulturalni kelnerzy, a także doświadczony event manager i manager hotelu. Razem zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Twój jubileusz był zgodny z oczekiwaniami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Gości.

Chętnie słuchamy propozycji. Chcesz dostosować indywidualnie menu lub dekoracje na swój jubileusz w Grójcu? Łącząc tę wizję z naszym doświadczeniem razem stworzymy jubileusz jedyny w swoim rodzaju, który będzie długo wspominany przez wszystkich.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jubileusz pracy – w Hotelu Grójec

Hotel Sevilla Gold *** zaplanujemy i przygotujemy Twój jubileusz pracy w Grójcu. 

Jubileusz pracy to święto, które warto obchodzić. Szczególnie teraz, gdy rotacja pracowników na rynku pracy jest bardzo duża. Zorganizowanie przyjęcia z okazji jubileuszu pracy może być oznaką docenienia pracownika przez pracodawców.

Pomożemy Ci zaplanować wszystkie niezbędne elementy takiej imprezy. W eleganckim stylu, który zachwyci wszystkich gości. Z nami jubileusz pracy w Grójcu będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

Organizacja urodzin hotel Sevilla Gold Grójec

Jubileusz firmy – w Hotelu Grójec

Hotel Sevilla Gold *** wspólnie zorganizujemy Twój jubileusz firmy w Grójcu. 

Jubileusz firmy to święto, podczas którego spotykają się założyciele firmy, pracownicy i partnerzy biznesowi. Z okazji takiego święta warto zorganizować duże przyjęcie z różnymi atrakcjami, wspominać ważne chwile z życia firmy i zaprosić osoby, które przyczyniły się w dużym stopniu do sukcesu firmy.

Wnętrza Hotelu Sevilla Gold *** w Grójcu nadadzą imprezie niepowtarzalny, elegancki charakter. Z pomocą naszego zespołu i event managera wspólnie zaplanujemy wszelkie atrakcje, menu i wydarzenia.

Jubileusz szkoły – w Hotelu Grójec

Hotel Sevilla Gold *** w Grójcu – dobrze wiemy, jak powinien wyglądać jubileusz szkoły. 

Jubileusz szkoły to ważne święto dla życia szkoły, a także okazja do spotkania się dla wszystkich, którzy w znaczący sposób przyczynili się dla dobra szkoły. To możliwość wspominania dobrych i złych chwil, złożenia podziękowań, spotkania z absolwentami oraz byłymi i obecnymi pracownikami szkoły. Podniosła chwila, która będzie wspominana przez kolejne lata.

Sala w Hotelu Sevilla Gold *** w Grójcu jest idealnym miejscem do zorganizowania jubileuszu szkoły. Zapewni podniosły charakter chwili, dużo miejsca do organizacji różnych aktywności, piękny ogród dla tych, którzy chcą się udać na spacer i pyszne jedzenie na stołach. 

Jubileusz małżeństwa – rocznica ślubu
 
w Hotelu Grójec

Hotel Sevilla Gold *** niezapomniany jubileusz małżeństwa w Grójcu, okrągła rocznica ślubu.

Chwile takie, jak ta szczególnie warto celebrować. To spotkanie rodziny i znajomych, osób najważniejszych dla świętującej pary. To przyjęcie, któremu towarzyszą same pozytywne emocje, moment, który wzmacnia związek i sprawia, że będzie tematem nr 1 przez jakiś czas podczas spotkań rodzinnych.

Pamiętasz planowanie wesela? Planowanie jubileuszu małżeństwa to jak planowanie wesela po raz kolejny. My to rozumiemy i chcemy, by jubileusz Twojego ślubu był jedną z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu.

Zapewnimy niepowtarzalny charakter, piękny, romantyczny wystrój, dopasujemy dekoracje i menu do Twoich preferencji i doradzimy w wyborze atrakcji. Na nas możesz liczyć!

Menu na jubileusz

Gorące dania, przekąski i desery

Szeroki asortyment przystawek

Ciasta tradycyjnego wypieku

Nielimitowane napoje ciepłe

Sala na jubileusz Grójec - co oferujemy w cenie?

  • Autorskie, indywidualne menu w różnych wariantach (także BEZGLUTENOWE, wegetariańskie, wegańskie)
  • elastyczne godziny wynajęcia sali
  • WSPARCIE EVENT MANAGERA I NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM JUBILEUSZU
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • brak opłaty korkowej
  • możliwość kupna alkoholu w cenach detalicznych

Jubileusz to okazja do spotkania dla osób mieszkających w różnych miejscach w Polsce. Dlatego Hotel Sevilla Gold *** oferuje możliwość wynajmu pokoi hotelowych, dobrze wyposażonych i spełniających oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości.

Za dodatkową opłatą pomożemy zorganizować:

Jubileusz w Sevilla Gold - co nas wyróżnia ?

Duża, bogato zdobiona sala, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie jubileuszowe

Możliwość organizacji jubileuszu dla dowolnej liczby osób

Niezwykłe 2,5m kryształowe żyrandole ponad głowami Gości

Nowoczesny system klimatyzacji i ogrzewania

Romantyczny ogród dostępny dla Gości

Oświetlenie sali w dowolnym kolorze

Zaplecze multimedialne, projektor i nagłośnienie

Plac zabaw i bezpieczna przestrzeń dla dzieci

Wystrój w stylu Glamour

Baza noclegowa dla Państwa i Gości

Inne przyjęcia i imprezy okolicznościowe: