Ślub w plenerze pod Warszawą
w Hotelu Sevilla Gold *** zorganizujemy dla Ciebie wymarzony ślub w plenerze.
Sprawdź wolne terminy. 

Hotel Sevilla Gold *** oferuje kompleksowe przygotowanie ślubu w plenerze pod Warszawą. 

Jeśli Twoim marzeniem jest przygotowanie romantycznego ślubu plenerowego w zachwycającym ogrodzie ozdobionym klimatycznymi światłami – Hotel Sevilla Gold *** w Grójcu jest idealnym wyborem. Dysponujemy wspaniałym i rozległym ogrodem, a także piękną altaną, w której organizujemy śluby plenerowe.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o organizacji ślubów w plenerze pod Warszawą.

Weekend w Belsku Dużym - nocleg w królewskim hotelu Sevilla Gold

Ślub plenerowy w Hotelu Sevilla Gold ***

Ślub plenerowy w Hotelu Sevilla Gold *** będzie urokliwy i zachwycający. Na długo zostanie w pamięci wszystkich gości. Po ślubie zapraszamy do sali weselnej, która znajduje się tuż obok i pomieści nawet do 500 gości. 

Chętnie pomożemy Ci zorganizować wymarzony ślub w plenerze. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego rodzaju ślubów i z zaangażowaniem podejdziemy do organizacji tak szczególnego dnia dla Pary Młodej.

Ślub w plenerze dekoracje

Ślub w plenerze dekoracje – ślub plenerowy nie wymaga specjalnych dekoracji. Dużo robi tu fakt znajdowania się na łonie natury, którą ozdabia się delikatnymi światełkami tworzącymi romantyczną atmosferę. Zwykle dodaje się także kwiaty, takie same jak te, które później też znajdują się na sali. Krzesła można przyozdobić na biało, a pomiędzy nimi zamieścić biały dywan dla Pary Młodej. To wszechobecna zieleń jest tu główną dekoracją, a także sama altana, która jest centrum całej ceremonii.

Ślub cywilny w plenerze

Coraz częściej pary decydują się na ślub w plenerze, który jednak głównie jeszcze jest cywilny. Sama ceremonia przebiega dokładnie tak, jak w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jednak ślub zorganizowany na łonie natury nabiera dodatkowego charakteru i klimatu, który zyskuje przychylność wielu osób. Organizując ślub plenerowy trzeba przygotować się na każdą pogodę. Niekiedy niezbędne okażą się parasole. Zdarza się, że z obawy przed deszczem Młodzi nie decydują się ostatecznie na ślub w plenerze. Wychodząc naprzeciw takim obawom proponujemy ślub zorganizowany w altance, która znajduje się tuż obok sali weselnej. Dzięki temu zaraz po ceremonii wszyscy goście gromadzą się na sali i nie ma obaw, że ktoś zmoknie. Organizacja wesela na sali zamiast w namiocie jest dodatkowym zapewnieniem nieprzedostania się deszczu do środka, a tym samym zwiększa się komfort dla wszystkich.

Ślub kościelny w plenerze

Organizując ślub kościelny w plenerze trzeba się zmierzyć z większymi wyzwaniami niż w przypadku ślubu cywilnego. Oznacza to więcej formalności oraz trudności, ponieważ w Kodeksie prawa kanonicznego widnieje zapis o tym, że ślub powinien odbywać się w miejscu uświęconym, jakim jest kościół. Niemniej jednak parom, które są bardziej zdeterminowane, czasami w końcu udaje się zorganizować ślub kościelny w plenerze. 

Ślub plenerowy pod Warszawą - menu

Szeroki wybór gorących dań oraz zimnych przekąsek

Napoje ciepłe bez limitu

Zniżki dla dzieci (do 3 lat bezpłatnie, dzieci w wieku 3-10 lat 50% ceny menu)

Pyszne słodkie wypieki

Duży asortyment przystawek

Ślub w plenerze pod Warszawą - co oferujemy?

  • przestrzenny i romantyczny ogród,
  • piękna altanka,
  • profesjonalne doradztwo.

Ulubione kwiaty, wspaniały ogród, klimatyczne oświetlenie, osobiste dodatki o wyjątkowym znaczeniu…  Jeżeli chcecie stworzyć indywidualny klimat na Waszym weselu – Hotel Sevilla Gold*** współpracuje z event managerem, który może dla Was wyczarować niesamowite dekoracje. Pomagamy także z wynajęciem DJ na wesela.

Ślub plenerowy Sevilla Gold - dlaczego my?

romantyczny, prywatny ogród z tyłu budynku oraz letni taras z altanką - idealne na ślub w plenerze

elegancki i wspaniały wystrój Glamour

przestronna sala, gdzie parkiet taneczny połączony jest z salą konsumpcyjną

możliwość organizacji imprezy na 200 - 500 osób przy stołach zarówno prostokątnych, jak i okrągłych

sufity bogato zdobione wzorem ornamentu zaczerpniętego z hiszpańskiej katedry

nowoczesny system oświetleniowy umożliwiający nadanie sali wybranej kolorystyki

zaplecze multimedialne do wyświetlenia prezentacji (rzutnik, ekran, nagłośnienie)

nowoczesny system klimatyzacji i ogrzewania

baza noclegowa dla gości z infrastrukturą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych

pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia

Inne przyjęcia i imprezy okolicznościowe, jakie organizujemy: